Penzion Oáza

objednávky, rezervace +420 416 810 420

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích standardně vybavených se sociálním zařízením, telefonem, TV a satelitním přijímačem. Tyto pokoje odpovídají *** klasifikace ubytovacích zařízení. 2 pokoje jsou vybaveny dle ** , TV s ovladačem, sociální zařízení je naproti pokoji. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Penzion dále nabízí ubytování ve třech standartně vybavených chatkách. Každá chatka má 6 lůžek(4 a 2 oddělené) se společným sociálním zařízením. Všechny chatky jsou zateplené s ústředním vytápěním, ubytování je možné celoročně.
Pobyt dětí je bezplatný pouze bez nároku na vlastní lůžko.

Všem hostům je k dispozici parkoviště v areálu penzionu, monitorované kamerovým systémem. Samozřejmostí je úschovna kol přímo v penzionu.

V recepci penzionu je umístěn TV s dálkovým ovládání a satelitním přijímačem, dále kulečníkový stůl - karambol a stůl karetní. Recepce slouží též jako místnost pro uzavřené společnosti do 25 osob.

Pro snídaně hostů je určen salonek, který také využíváme k různým akcím a školením. K dispozici jsou flipchart, obří obrazovka 2m a projektor.

V přímém sousedství penzionu se nachází tenisové kurty a nově zrekonstruované městské koupaliště. Okolí nabízí možnost sportovního vyžití pro cykloturisty s využitím cyklostezek Roudnicko, České středohoří, Kokořínsko viz. Tipy na výlety.

Ceny ubytování:

penzion
*** lůžko včetně snídaně 1000,- Kč za noc

při obsazení 2 osobami cena 1500,- pokoj


** lůžko včetně snídaně 600,- Kč za noc

chatka
1-2 lůžka 900,- Kč za noc

3-4 lůžka 1350,- Kč za noc

5 lůžek 1750,-

6 lůžek 2100,-

Ceny jsou smluvní včetně 12% DPH

Přijímáme tyto platební karty:
VISA, VISA Elektron, Eurocard-Mastercard,
Diners Club International, JCB, Maestro